नेपाली कॉंग्रेस क्षेत्र न. ३ का स्थानीय तहहरुको नगर कमिटी को सभापति चयन

175

रौतहट ३ साउन ।। नेपाली कांग्रेस क्षेत्र नं ३ को क्षेत्रिय सभापति रामभरोस प्रसाद यादव को अध्यक्षता मा कटहरीया न पा इस्थित त्रिशक्ति इंग्लिश बोर्डिङ स्कूल को प्राङ्गण मा बसेको भेला ले क्षेत्र नं ३ अन्तरगत रहेका नगरपालिका हरुमा तपसिल बमोजिम का नगर सभापति चयन गरिएको छ।
कटहरीया नगर कमिटी को सभापति मा सर्फलाल प्रसाद गुप्ता ,गरुडा न पा को नगर सभापति मा कृष्णदेव गिरी, गुजारा न पा को नगर सभापति मा कुमार प्रसाद चौउलागाई , फातुवा बिजयपुर न पा को नगर सभापति मा बाबुराम अधिकारि, मौउलापुर न पा को नगर सभापति मा सन्तोष कुमार साह लगायत लाई चयन गरिएको छ। सो अवसरमा प्रमुख अतिथि क्षेत्र नं ३ का पूर्व सांसद जितेन्द्र प्रसाद यादव,अतिथि मा जिल्ला समन्वय समिति को अध्यक्ष रामयकवाल राय यादव, ने का जिल्ला सचिव हृदयनरण यादव, क्षेत्र नं ३ख को प्रत्यासी विधायक रामनारायण राय यादव, फतुवा बिजयपुर न पा का मेयर गोपाल प्रसाद यादव, प्रत्यासी मेयर सुनिल कुमार यादव, क्षेत्र नं ३(ख) का सभापति रामयोध्या राय यादव, जिल्ला सदस्य बालमीकी यादव,लगायत क्षेत्र नं ३का सयौं कार्यकर्ता हरुको उपस्थि रहेको थियो।